Kaštieľ Dezasse Jaslovské Bohunice a svadby v ňom

26. júla 2022

V kaštieli Dezasse v Jaslovských Bohuniciach som už absolvoval nejakú tú svadbu a rád by som sa s vami podelil o moje postrehy, ktoré som si ako svadobný fotograf všimol. V čom tento svadobný priestor vyniká? Odporučil by som ho aj vám? 

Rekonštruovaný svadobný priestor

Pri príchode do kaštieľa Dezassse určite zostanete príjemne prekvapení. Celý priestor prebehol pred krátkym časom výraznou rekonštrukciou, vďaka čomu sa ešte viac zvýšila kvalita ponúkaných služieb. V kaštieli nájdete kombináciu romantického rozprávkového priestor v modernom a čistom šate.

Maximálne súkromie

Výhodou je, že celý priestor je len pre vás. Cez týždeň kaštieľ normálne nefunguje, otvára sa len na svadby – na objednávku. V celom areáli, počas hostiny, zábavy, ale aj pri oddychu vonku sa teda nestretnete s nikým iným, než s vašimi hosťami a s personálom. 

Ubytovanie pre vašich hostí

V kaštieli je možnosť ubytovania pre približne 30 hostí, presnejšie informácie vám podajú priamo pri rezervácií priestoru. V areáli nájdete výborné vyžitie aj pre deti, kútiky a hračky pre deti sú aj v rámci svadobného stanu, ale vonku aj v rámci areálu. V prípade cirkevného obradu kostol nie je ďaleko a civilný obrad vám spravia priamo v areáli.

Takmer neobmedzená kapacita

Pri kaštieli je luxusný obrovský stan vhodný v podstate pre akúkoľvek kapacitu na úrovni slovenských svadieb. Nakoľko je stan naozaj veľký, treba dať pozor na výber hudby. DJ alebo kapela potrebuje dostatočný zvuk a silnejšiu svetelnú techniku. Do stanu sa objednáva externý catering, personál kaštieľa vám určite pomôže – majú vytipovaných výborných dodávateľov z okolia.

Prostredie pre svadobné fotenie

Vedľa kaštieľa je aj v park vhodný na fotenie portrétov. Svadobné fotenie v parku odporúčam podvečer. Treba však dávať pozor, pretože v parku nesvieti Slnko skôr, ako je jeho oficiálny západ. V parku sa veľmi rýchlo menia svetelné podmienky, napríklad aj kvôli vetru. Treba nájsť vhodný čas, aby Slnko nebolo úplne ostré, a zároveň ešte nezapadlo za stromy alebo okolité budovy. Tak, ako to už v parku býva, strieda sa tma so svetlom. 

PONUKA SLUŹIEB

 

 

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram