Domov » Služby

Čo ponúkam

Nafotím Vaše špeciálne okamihy a milované osoby. Zachytím krásne spomienky zo svadby, krstu či na prvé výročie s Vašou láskou. Dynamicky, prirodzene a s dobrou náladou. Urobím Vám fotky, ktoré Vás dokonale vystihnú a zachytia pravú atmosféru toho momentu.

Foto služby

Ponuku mojich foto služieb som sa snažil navrhnúť tak, aby bola stručná a jednoduchá, no na druhej strane aby pokryla čo najviac oblastí, ktoré ma ako fotografa fascinujú a ktorým sa pri svojej práci pravidelne venujem.

Svadobné fotenie

Klasické fotenie svadby od obradu až cez zábavu, ale aj predsvadobné fotenie či fotenie mladomanželov na portréty.

Fotenie portrétov

Fotenie originálnych osobných portrétov (s pózovaním aj bez), ale aj vytvorenie fotoportrétu napríklad pre podnikateľské účely (pre CEOs firiem a podobne).

Párové a rande fotenie

Ak medzi vami ešte stále iskrí romantická nálada, nebolo by od veci zachytiť ju na fotografie, ktoré vám ju pripomenú aj po rokoch vzťahu. Párové fotenie bez umelých úsmevov.

Fotenie detí

Deti rastú rýchlejšie, než si sami chceme pripustiť. Zachytiť ich v roztomilom veku na fotografiách znamená získať krásne spomienky napríklad aj pre ich deti.

Rodinné fotenie

Pri rodinnom fotení so mnou môžu byť vaše deti deťmi a oteckovia nemusia frflať a pózovať. Prečo? Vyskúšajte to na vlastnej koži.

Lifestyle a produkty

Rád fotím bežný život a aktivity umeleckým spôsobom. Fotografiou vás tak môžem zachytiť pri vašej obľúbenej aktivite z celkom iného uhľa.

Street fotografia

Street fotografia je skôr môj koníček než služba ako taká, no dá sa skvele skombinovať s rôznymi inými službami v mojej ponuke.

Fotografické služby na mieru

Samozrejme, vyššie uvedená ponuka nie je konečná. Veľmi rád si s vami dohodnem aj fotenie na mieru podľa vašich predstáv. Či už ide o tematické fotenie (napríklad vianočné fotenie), fotenie zásnub, ale aj fotenie pri nejakej vašej obľúbenej spoločnej rodinnej činnosti, ako je jazda na koni, piknik v parku či napríklad výlet po okolí. Určite sa spoločne vyberieme za aktivitami, ktoré máte radi.

Foto služba na doklady? Fotenie vo fotoateliéri neponúkam

Foto služby si ľudia často spájajú aj s fotením v malom ateliéri na doklady s vyvolaním fotografií na počkania. Osobne však takúto službu neponúkam a ak máte záujem o fotenie na doklady, musíte sa obrátiť na najbližší fotoateliér s potrebným vybavením vo vašom okolí.

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram