Romantická svadba v Bašte Pajštún

28. februára 2022

Na polceste medzi Bratislavou a Malackami v malej obci Borinka sa nachádza nádherné a tiché miesto, ktoré sa cez víkendy pravidelne mení na priestor pre bujaré svadobné oslavy. Bašta Pajštún je medzi budúcimi mladomanželmi mimoriadne obľúbená a ja sa do nej vždy rád vraciam ako svadobný fotograf. Čo by ste mali o tomto priestore vedieť?

Nádherný priestor v lone prírody

Môžete si prenajať celý areál priestoru, ktorý sa nachádza v lone prírody. Nebude vás rušiť žiadna iná svadba a neexistuje možnosť, že by sa na vašu svadbu priplietli nepozvaní hostia. Výborné je, že hostia počas celej svadby zostávajú priamo v areáli. Hudbu v lete počuť napríklad aj na terasu, kde môžu hostia počas hostiny tiež sedieť a odpočívať. 

Možnosť realizácie civilného obradu

Ak máte záujem o civilný obrad, môžete ho realizovať priamo v areáli Bašty Pajštún. Cirkevné obrady prebiehajú najčastejšie v Borinke alebo priamo v Stupave. Niektorí manželia absolvujú obrad aj v spomínanej Bratislave či Malackách a následne sa všetci hostia spoločne presunú do Bašty na hostinu a zábavu až do rána.

Argumenty pre svadbu v Bašte Pajštún

Len málo priestorov je prispôsobených vyslovene na svadby tak dobre, ako Bašta Pajštún. Miestnosť, v ktorej je tanečný parket, je mierne oddelená od časti, kde sa sedí. Výhodou je napríklad to, že keď sa chystá svadobná hudba, je možné parket zastrieť. Priestor ocenia aj cateringové spoločnosti či kapela, pretože miestnosť je viac menej bezbariérová. Ďalšou výhodou je, že v rámci priestoru sú pripravené dve izby pre novomanželov alebo svadobných hostí na odloženie veci, prípadne svadobné prípravy, alebo spanie. Veľkou výhodou je, že priestor je klimatizovaný a má kapacitu až 94 ľudí.

Svadobné fotenie v Bašte Pajštún

Čo sa týka fotografií, priestor je veľmi pekný a svetlý. Všade v priestore sú okná a príjemné osvetlenie na fotenie počas celej hostiny a zábavy. V okolí Bašty je nádherná príroda, v ktorej môžeme spoločne absolvovať aj svadobné a predsvadobné fotenie. V dojazdovej vzdialenosti len niekoľko jednotiek či desiatok minút máme, samozrejme, desiatky krásnych lokácií pre zachytenie vašej lásky v deň svadby.

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram