Domov » Služby » Fotenie detí

Fotenie detí

Ak máte záujem o prirodzené fotografie detí, ste na správnom mieste. Zabudnite na pózovanie. Aj fotenie detí môže byť zážitok pre všetkých.
Rodinné fotenie

FOTOGRAFOVANIE MLADŠÍCH DETÍ

Deti vždy fotím pri bežnej činnosti. Často aj na svadbách či iných príležitostiach. Zoberiete ma na výlet, na detské ihrisko, budeme sa rozprávať, deti sa budú hrať, a ja budem fotiť vtedy, keď to deti nebudú vnímať. Prirodzené fotenie detí vyžaduje síce viac času, ale výsledok stojí za to. Tak isto aj pocit z fotenia je úplne iný. Fotenie bez pózovania je zážitok pre všetkých. Môj štýl fotenia vlastne ani nie je fotenie. Je to príjemne strávený čas, z ktorého si odnesiete emócie, zážitky, príbeh a svoje deti zachytené na krásnych rodinných fotografiách.

FOTENIE STARŠÍCH DETÍ

Fotenie starších detí, samozrejme, už môže odnášať aj pózovanie – fotky s vedomím, že fotograf fotí. Fotenie detí nemusí byť len o klasickom fotení. Môže sa jednať aj originálny darček alebo prekvapenie. Možno na vaše deti čaká nejaká športová súťaž, radi tancujú, chodia na karate, balet, či iné tréningy. Môže sa jednať o vystúpenie, oslavu, prípadne dosiahnutie nejakého úspechu. Rád nafotím aj tieto situácie v prirodzenom prostredí. Či už vaše deti dosiahli nejaké veľké víťazstvo alebo sú pre vás tými najroztomilejšími stvoreniami, bola by škoda nezachytiť to na originálnej a prirodzenej fotografii.

PREČO FOTIŤ VONKU?

Prirodzené svetlo: Fotografovanie detí vonku vám umožňuje využiť krásu prirodzeného svetla, čo môže dodať fotografiám jedinečný a živý vzhľad. Slnko dodáva teplé tóny a prirodzený kontrast, ktorý sa ťažko dosahuje v ateliéri.

Prirodzené prostredie: Deti sa vo voľnom prostredí cítia uvoľnenejšie a pohodlnejšie, čo sa odráža aj na fotografiách. V prírode alebo vonku majú deti možnosť objavovať a hrať sa, čím sa na snímkoch zachytia ich prirodzené emócie a výrazy.

Variabilita: Prorodzené prostredie ponúka nekonečné možnosti a scenérie, ktoré sa v ateliéri nedajú napodobniť. Môžete fotografovať v lese, na lúke, pri vode alebo v parku, čím získate unikátne a pestré fotky pre vaše deti.

Sezónne zmeny: Fotografovanie vonku vám umožňuje využiť rôzne sezóny a ich čaro. Každá sezóna má svoje jedinečné farby a atmosféru, čo dodá fotografiám pestrosť a originalitu.

Fotografovanie detí vonku v prirodzenom prostredí ponúka mnoho výhod, ktoré ateliérové prostredie nedokáže poskytnúť. Príroda dodáva fotografiám život, jedinečnosť a autenticitu, ktorú je ťažké dosiahnuť v ateliéri. Deti sa vo voľnom prostredí cítia prirodzenejšie a spokojnejšie, čo vedie k autentickým a radostným snímkom.

Hoci ateliérové fotografie môžu byť technicky dokonalé a pekne nasvietené, ťažko dosiahnu prirodzenosť, dynamiku a emócie, ktoré prináša fotografovanie v prírodnom prostredí. Atmosféra a energiu, ktorú môžete získať z vonkajších fotografií, jednoducho nie je možné napodobniť v ateliéri.


KDE PÔSOBÍM?

Deti fotografujem v Bratislavskom, Trnavskom alebo maximálne v Nitrianskom kraji.

ČO ĎALEJ?

Napíšte mi, alebo zavolajte. Teším sa na dobrú kávu a stretnutie s vami.

Kontaktujte ma

Galéria

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram