Domov » Služby » Fotenie portrétov

Fotenie portrétov

Nafotím Vám prirodzené a jedinečné portréty s príbehom. Fotím úsmev, zábavu a dobrú náladu. Fotím zážitok a príbeh, ktorý ste počas fotenia zažili. Nemusíte byť profesionálna modelka či model, aby ste na fotografiách vyzerali dobre. Fotenie bude zážitok a zábava.
Portrétne fotenie

Fotenie portrétov je zábavná jazda.

Portréty fotím v interiéri aj v exteriéri. V interiéri sa najčastejšie fotia napríklad firemné portréty, v štúdiu fotky do módnych časopisov a podobne. Nebránim sa žiadnemu foteniu. Rád nafotím aj firemné portréty. Mojim revírom je však najmä vonkajšie prostredie.

Na portréte môžete vyzerať prirodzene aj bez pózovania.

Ak však nie ste profesionáli, prípadne by pózované fotky mali vyzerať neprirodzene, na pózovanie sa vykašleme. Vy si budete užívať, ja budem fotiť. Poprechádzame sa, dáme si kávu, zmrzlinu, porozprávame sa, vybehneme na lúku, pobeháme spoločne po okolí a ja budem fotiť v pohybe. Lokality a činnosti sú na dohode. Budete robiť to, čo robíte radi a ja budem fotiť. Trochu sa nasmejeme a urobíme prirodzené dynamické fotky s reálnou emóciou a príbehom.

KDE POSÔBÍM?

Portréty fotografujem v Bratislavskom, Trnavskom alebo maximálne v Nitrianskom kraji.

ČO ĎALEJ?

Napíšte mi, alebo zavolajte. Teším sa na dobrú kávu a stretnutie s vami.

Kontakujte ma

Galéria

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram