Domov » Služby » Lifestyle fotograf

Lifestyle fotograf

Čo radi robíte? Aký šport máte radi? Aké produkty máte radi? Nechcem byť zvedavý, ale práve to je Lifestyle fotografia. Je to v podstate fotografovanie alebo zachytávanie človeka umeleckým spôsobom v bežných životných situáciách.
Lifestyle-produkty

Prirodzené fotografie

Prvky Lifestyle fotografie využívam aj pri fotení portrétov, pri rande a párovom fotení, ale aj pri fotení rodín. Teším sa na každé pohodové fotenie. V statických a pózovaných fotkách využívam bežné prostredie a činnosti – jednoducho to, čo vás reprezentuje. Druhou a viac obľúbenou možnosťou je fotenie absolútne bez pózovania. Vy si budete užívať – budete robiť to, čo máte radi, a ja budem fotiť.

Zachytím momenty, ktoré milujete najviac na svete.

Súčasťou životného štýlu môžu byť aj rôzne produkty. Preto tento druh fotografie s obľubou viac a viac využívajú firmy a značky pre podprahovú prezentáciu svojich produktov. Nie je nič lepšie, ako ukázať produkty pri reálnom používaní a zaujať cieľovú skupinu používateľov. Budúci zákazníci sa s produktmi a značkou stotožnia oveľa lepšie, či už sa jedná o prezentáciu na sociálnych sieťach alebo v propagačných materiáloch. Je to naozaj skvelá možnosť, ako prezentovať produkty nenásilnou formou. Nie som však produktový fotograf. Nefotím produkty v ateliéry alebo komerčné produkty pre webové stránky či internetové obchody.

KDE PÔSOBÍM?

Lifestyle fotografujem v Bratislavskom, Trnavskom alebo maximálne v Nitrianskom kraji.

ČO ĎALEJ?

Napíšte mi, alebo zavolajte. Teším sa na dobrú kávu a stretnutie s vami.

Kontaktujte ma

Galéria

Viac fotografií

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram