Domov » Služby » Párové a rande fotenie

Párové a rande fotenie

Nafotím Vám prirodzené a jedinečné fotky s príbehom. Fotím úsmev, zábavu a dobrú náladu. Fotím zážitok a príbeh, ktorý ste počas fotenia zažili. Nemusíte byť profesionálna modelka či model, aby ste na fotografiách vyzerali dobre. Fotenie bude zážitok a zábava.
Rande fotenie

Prirodzené dynamické párové a rande fotky s emóciou a príbehom

Pôjdeme na prechádzku do mesta, na lúku alebo do lesa a budeme robiť to, čo bežne robíte. Možno si niekde dáme kávu, zmrzlinu – pôjdeme jednoducho na príjemný výlet. Všetko, samozrejme, záleží na dohode. Vyberieme miesta, lokality a činnosti, ktoré máte radi, ktoré vás reprezentujú. Budete robiť to, čo vás baví, v prostredí, ktoré sa vám páči.

ZABUDOL SOM NA FOTENIE?

Nezabudol. Ja pri tom budem fotiť a vy si budete užívať. V rámci fotenia minimalizujem pózovanie a maximalizujem pohyb. Je lepšie užívať si fotenie bez pózovania a výborný výsledok sa dostaví.

PRE KOHO JE RANDE FOTENIE?

Párové a rande fotenie pred svadbou je skvelá možnosť zdokumentovať vašu spoločnú minulosť a doplniť vaše svadobné fotky o to, čo bolo pred svadbou. Ak ste viac ako pár, teda rodinka, fotografujem aj rodiny
Môžeme fotiť na miestach, ktoré máte radi, kde ste sa spoznali – môžeme fotiť bežné situácie,
váš životný štýl. Fotky môžete použiť napríklad ako prezentáciu v svadobnom programe. Okrem toho je to skvelá možnosť spoznať sa pred vašou svadbou. Párové a rande fotenie môže byť zaujímavé napríklad aj pre mladé dvojice.

PREČO FOTIŤ VONKU?

Prirodzené svetlo: Fotografovanie párov a rande fotenie vonku vám umožňuje využiť krásu prirodzeného svetla, čo môže dodať fotografiám jedinečný a živý vzhľad. Slnko dodáva teplé tóny a prirodzený kontrast, ktorý sa ťažko dosahuje v ateliéri.

Prirodzené prostredie: Páry sa vo voľnom prostredí cítia uvoľnenejšie a pohodlnejšie, čo sa odráža aj na fotografiách. V prírode majú možnosť byť viac spontánny a romantický, čím sa na snímkoch zachytia ich prirodzené emócie a výrazy.

Variabilita: Príroda ponúka nekonečné možnosti a scenérie, ktoré sa v ateliéri nedajú napodobniť. Môžete fotografovať v lese, na lúke, pri vode alebo v parku, čím získate unikátne a pestré fotky pre vaše páry.

Sezónne zmeny: Fotografovanie vonku vám umožňuje využiť rôzne sezóny a ich čaro. Každá sezóna má svoje jedinečné farby a atmosféru, čo dodá fotografiám pestrosť a originalitu.

Vzťah s prírodou: Fotografovanie párov v prírode im umožňuje zažiť romantické chvíle v súlade s prírodou. Spoločné objavovanie krásy prírody posilňuje vzťah medzi partnermi a zároveň sa stávajú súčasťou životného prostredia.

KDE PÔSOBÍM?

 Párové a rande fotenie  fotografujem v Bratislavskom, Trnavskom alebo maximálne v Nitrianskom kraji.

ČO ĎALEJ?

Napíšte mi, alebo zavolajte. Teším sa na dobrú kávu a stretnutie s vami.

Kontaktujte ma

Galéria

Viac fotografií

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram