Svadba v RVS Studené – kaštieľ a veľká svadba? Žiadny problém

9. marca 2022

Ak hľadáte romantický priestor pre vašu vysnívanú svadbu čo by kameňom dohodil od nášho hlavného mesta, určite si prezrite ponuku kaštieľa RVS Studené. Priestor je vhodný pre menšie aj väčšie svadby a ja sa doň vždy rád vraciam ako svadobný fotograf. Čo všetko vám dokáže tento svadobný priestor ponúknuť?

Obľúbený priestor kúsok od Bratislavy

Priestor Kaštieľa v Studenom je mimoriadne obľúbený – ak sa rozhodnete pre svadbu na tomto krásnom mieste, rezervujte si ho čo najskôr. Presun svadobných hostí napríklad z cirkevného obradu v Bratislave nie je zdĺhavý a únavný, keďže priestor Kaštieľa RVS Studené je už takmer súčasťou okrajových častí Bratislavy.

Civilné obrady a svadby v zimnej záhrade

V rámci priestoru je možné dohodnúť civilné obrady v krásnej obradnej sieni. Samotná svadba sa najčastejšie koná v zimnej záhrade, ktorá poskytuje dostatočný komfort v zimných aj letných mesiacoch. Pri priaznivom počasí je obrad možné vykonať aj pod holým nebom na slnkom zaliatom anglickom trávniku.

Nádherný areál ako stvorený pre letné svadby

Práve areál v okolí kaštieľa a zimnej záhrady je naozajstným ťahúňom tohto priestoru. Počas svadby si môžete odpočinúť od humbuku oslavy vo veľkom areáli, kde na vás čaká spomínaný mäkký anglický trávnik, veľa stromov a tichých zákutí. Areál má svoje neopakovateľné čaro aj v zimných mesiacoch, kedy ho prikryje vrstva snehu. Areál poskytuje aj možnosť ubytovania až pre 30 hostí.

Svadobné fotenie je vždy plné radosti

Vo veľkom areáli sa dá nájsť obrovské miesto krásnych zátiší pre vyhotovenie svadobných fotiek mladomanželov. Tí tak nemusia cestovať alebo odchádzať pred obradom alebo po hostine niekam preč od hostí. Fotenie môžeme absolvovať priamo v areáli. Aj v širšom okolí však poznám desiatky krásnych miest pre absolvovanie vášho svadobného fotenia.

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram