Domov ┬╗ Slu┼żby ┬╗ Fotograf Trnava

Fotograf Trnava ÔÇô Kr├ísne miesta pre svadobn├ę fotenie

Trnava. Regi├│n, v ktorom len m├ílokto pozn├í m├Ąk─Źene nad hl├ískami d, t, n, l, nav┼ítevujem mimoriadne r├íd hne─Ć z dvoch d├┤vodov. T├Żm prv├Żm s├║, samozrejme, ─żudia, s ktor├Żmi si v┼żdy skvele sadneme a absolvujeme spolo─Źne pohodov├ę rodinn├ę fotenie alebo fotenie na svadbe. Druh├Żm d├┤vodom je mno┼żstvo kr├ísnych a dostupn├Żch priestorov na fotografovanie, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą. Pok├║sim sa v├ím predstavi┼ą aspo┼ł niektor├ę z nich.

Miesta na fotenie v Trnave

 Historick├ę centrum, okolit├ę parky a uli─Źky, ale aj ─Ćal┼íie miesta na perif├ęrii Trnavy, ─Źi dokonca v jej okol├ş s├║ pln├ę kr├ísnych z├íkut├ş ako stvoren├Żch pre fotografovanie. ─îi u┼ż t├║┼żite po fotografi├ích s historick├Żm, pr├şrodn├Żm, romantick├Żm alebo in├Żm n├ídychom, bez probl├ęmov n├íjdeme miesto, na ktorom sa budete c├şti┼ą skvele a z ktor├ęho si odnesiete mno┼żstvo kr├ísnych z├íberov.
Svadobn├Ż fotograf

Rodinn├ę fotenie v Trnave  

Pre rodinn├ę fotenie m├íme v Trnave a okol├ş ve─żk├ę mno┼żstvo mo┼żnost├ş. Takmer v┼żdy preferujem prirodzen├ę prostredie, v ktorom sa rodiny be┼żne pohybuj├║ a tr├ívia tam vo─żn├Ż ─Źas. Detsk├ę ihrisk├í, parky, pe┼íie z├│ny a ─Ćal┼íie podobn├ę miesta v├ím dovolia str├ívi┼ą spolo─Źne kr├ísny rodinn├Ż de┼ł, po─Źas ktor├ęho pre v├ís vyhotov├şm kr├ísne fotografie.

Portr├ęty a miesta na fotografovanie

Pri foten├ş portr├ętov je priestor za vami a┼ż druhorad├Ż, hlavn├║ ├║lohu dost├íva v┼żdy fotografovan├Ż ─Źlovek. Fotenie portr├ętov je niekedy sprev├ídzan├ę aj p├│zovan├şm. Kr├ísne portr├ęty v┼íak pre v├ís dok├í┼żem zachyti┼ą aj po─Źas ├║plne prirodzen├Żch ─Źinnost├ş, ako je prech├ídzka, hra s de┼ąmi, ven─Źenie ps├şka ─Źi posedenie pri k├ívi─Źke na terase.
Svadobn├Ż fotograf
Svadobn├Ż fotograf Roman Hru┼íka

P├írov├ę a rande fotenie Trnava

Prebieha rovnako prirodzene ako aj rodinn├ę fotenie. Bez det├ş sa d├í foti┼ą napr├şklad aj v ┼íir┼íom okol├ş Trnavy. Okolie Trnavy m├í pekn├ę zr├║caniny, lesy a pr├şrodu. Fotografovanie m├┤┼żeme spoji┼ą s nen├íro─Źnou turistikou, po─Źas ktorej si u┼żijete vo─żn├Ż ─Źas, jeden druh├ęho, a ja sa postar├ím o zachytenie romantick├Żch p├írov├Żch z├íberov.

Detsk├Ż fotograf Trnava

Fotenie det├ş m├ím mimoriadne r├íd ÔÇô deti toti┼ż patria medzi naozaj v─Ća─Źn├Żch ÔÇ×klientovÔÇť. Nepretvaruj├║ sa, s├║ proste sam├ę sebou. Ak chcete n├ídhern├ę spomienky na ─Źasy, ke─Ć boli va┼íe deti mal├ę a u┼ż├şvali ste si spolo─Źne bezstarostn├ę chv├şle, vezmite ma s vami na rodinn├Ż v├Żlet alebo popoludnie str├íven├ę na ihrisku.

Rande fotenie

Svadobn├ę priestory v Trnave

Miest na svadobn├ę fotenie pred obradom a hostinou je v Trnave naozaj ve─ża. P├í─Źi sa mi hlavne mesto a uli─Źky historick├ęho centra. Trnava je pekn├ę mesto s n├ídychom hist├│rie ÔÇô pln├ę dl├í┼żden├Żch ul├şc, kostol├şkov, hradieb a in├Żch pamiatok. Av┼íak, so svadobn├Żmi priestormi je to ve─żmi biedne. Spravidla sa jedn├í o re┼ítaur├ície, ktor├ę maj├║ men┼íiu kapacitu, nie s├║ svadbe prisp├┤soben├ę a ve─żmi sa mi nep├í─Źia. To je aj d├┤vod, pre─Źo novoman┼żelia h─żadaj├║ ve─żmi ─Źasto priestor napr├şklad v Modre alebo inde okol├ş Trnavy. Ak si chcete necha┼ą poradi┼ą oh─żadom v├Żberu priestoru pre svadobn├║ hostinu, m├ím dobr├║ sk├║senos┼ą s t├Żmito, ktor├ę s├║ len k├║sok od Trnavy.
- Penzi├│n Rosenthal v Ru┼żindole
- Ka┼ítie─ż Dezasse Jaslovsk├ę Bohunice
- Agropenzi├│n Hubert pri Ru┼żindole

─Äal┼íie miesta na svadobn├ę fotenie

So svadobn├Żmi miestami je to 100-kr├ít lep┼íie ako so svadobn├Żmi priestormi. Svadobn├ę portr├ęty ┼żen├şcha a nevesty najrad┼íej fot├şm na t├Żchto miestach:

Uli─Źky centra Trnavy

 Trnave je centrum a pri─żahl├ę uli─Źky pre m┼ła jednoducho TOP priestor pre svadobn├ę portr├ęty zamilovan├ęho p├íru. Ke─Ć mesto, tak jednoducho mesto.

Smolenick├Ż z├ímok

Toto je zase moja TOP lokalita na fotografovanie v okol├ş Trnavy. Pon├║ka ├║plne v┼íetko. Dobr├í dostupnos┼ą, lesy, lavi─Źky, stromy, most, z├ímok ÔÇô skr├ítka ├║plne v┼íetko.


─Äal┼íie ob─ż├║ben├ę priestory pre fotenie v Trnave a okol├ş

Spoznajme sa

                           Nap├ş┼íte alebo zavolajte Va┼íu predstavu o  foten├ş. Te┼í├şm sa na spolo─Źn├║ k├ívu, pri ktorej V├ís r├íd spozn├ím.Kontaktujte ma

Blog

18. marca 2023

─îo je to kompoz├şcia fotografie a ako na ┼łu?

Ka┼żd├Ż za─Ź├şnaj├║ci fotograf sa sk├┤r ─Źi nesk├┤r stretne s term├şnom kompoz├şcia fotografie. ─îo to vlastne je a ako ju spr├ívne ÔÇ×posklada┼ąÔÇť tak, aby fotografia vyzerala dobre? V nasleduj├║cich riadkoch sa v├ím pok├║sim ─Źo najjednoduch┼íie odpoveda┼ą na tieto ot├ízky ─îo je kompoz├şcia? Kompoz├şciu by sme mohli definova┼ą ako pr├ştomnos┼ą a usporiadanie jednotliv├Żch prvkov v r├ímci priestoru […]

─î├şta┼ą viac
14. marca 2023

Aplik├ície na fotenie dok├í┼żu spravi┼ą vo va┼íom smartf├│ne ve─ża

V minulom ─Źl├ínku som sa venoval v├Żberu najlep┼í├şch fotomobilov a dnes sa pozriem na tie najlep┼íie aplik├ície na fotenie, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnosti dostupn├ę na v Google Play obchode pre smartf├│ny s Androidom. ─îo by ste mali vedie┼ą o v├Żbere spr├ívnej aplik├ície? Aplik├ície na fotenie V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş na fotenie v Google Play je zadarmo a […]

─î├şta┼ą viac
12. marca 2023

Toto sú najlepšie mobily na fotenie pre rok 2023

H─żad├íte kvalitn├Ż fotomobil napr├şklad na fotenie produktov pre va┼íu mal├║ ┼żivnos┼ą, fotenie promo materi├ílov na soci├ílne siete, propag├íciu va┼íej osoby na Instagrame ─Źi len oby─Źajn├ę zachytenie z├íberov z dovolenky? Vybral som pre v├ís 3 najlep┼íie fotomobily, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnosti na trhu pod─ża recenzi├ş r├┤znych fotografov. Mobil na fotenie Kvalitn├Ż mobil na fotenie zv├Ą─Ź┼ía presahuje […]

─î├şta┼ą viac

Spojte sa so mnou

Te┼í├şm sa na Va┼íe spr├ívy, maily a telefon├íty. Predov┼íetk├Żm V├ís ale r├íd stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram