Svadba Pod Gaštankou Modra

12. júla 2022

Nedávno som absolvoval svadbu aj v svadobnom priestor s názvom Pod Gaštankou, ktorý sa nachádza v nádhernom prostredí blízko Modry. Prečítajte si, aké som mal z tohto priestoru dojmy, čo sa mi najviac páčilo, ale aj či by som svadbu v tomto priestore odporučil práve vám.

Moderný nový priestor

Svadobný priestor pod Gaštankou v Modre bol nedávno celý zrekonštruovaný. Vždy sa doň rád vraciam a z každej svadby v tomto priestore mám dobrý pocit. Priestor sa môže pochváliť výbornou dostupnosťou a aj napriek tomu, že je v blízkosti záhradkárskej osady, svadobný hluk sa dá udržať vo vnútri krytého stanu.

Krásny areál v srdci prírody

Celkovo je priestor veľmi útulný, vonkajšie sedenie na leto je lákavé. Exteriér je celý ladený v prírodnom štýle, všade nájdete tu aj drevené prvky a celý priestor pripomína skôr drevenú vidiecku usadlosť alebo baštu. Vyzerá to skvele!

Civilný obrad na mieste

Ak sa rozhodnete pre civilný obrad, zorganizujú vám ho priamo na mieste bez nutnosti sa presúvať. Ak chcete cirkevný obrad, Modra nie je ďaleko a prípadný presun hostí sa dá zabezpečiť aj menším počtom áut napríklad na dva otoče. Nemusíte objednávať celý autobus.

Priestor aj pre novomanželov

Tento svadobný priestor poskytuje novomanželom malý domček, v ktorom sa môžu pripraviť na svadbu aj v ňom prespať. V domčeku si môžete uskladniť osobné veci, svadobné dary a všetky nevyhnutné veci, ktoré nechcete nechávať v aute, alebo by vám zavadzali priamo v sále.

Dokonalý priestor na fotenie svadobných portrétov

Nad priestorom je malá lúka a vinohrad. Jedno z najkrajších miest na fotenie svadobných portrétov pri západe slnka v okolí Pezinka a Modry. Vo vinohrade sa dajú nafotiť aj krásne portréty v pozadí s Modrou. V tom však nezaostáva ani samotný areál, ktorý je ako stvorený na fotenie.

PONUKA SLUŹIEB

 

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram