Hotel Gader a moje dojmy zo svadby

3. júna 2022

Pred časom som sa ako fotograf zúčastnil krásnej svadby v Hoteli Gader a rozhodol som sa, že sa s vami podelím o moje dojmy z tohto miesta. Ak uvažujete o svadbe v tomto romantickom priestore, určite nebudete sklamaní a ak sa rozhodnete vybrať ma ako svadobného fotografa, dám vám množstvo tipov na fotenie v okolí, ale aj priamo v priestore.

Svadba Hotel Gader

Ak sa rozhodnete pre svadbu v Hoteli Gader, budete z neho musieť odísť len kvôli cirkevnému obradu. Všetko ostatné sa však dá absolvovať priamo na mieste – a to vrátane civilného obradu. Ten je možné vykonať vonku, čo v dnešnej dobe vyhľadáva čoraz viac ľudí.

Romantika pod Veľkou Fatrou

Hotel je situovaný v blízkosti krásnych polí a lúk, takže v okolí je absolútny pokoj. Svadobčania nebudú ničím rušení a môžu si v okolí hotela užiť relax. Deti tam nájdu napríklad aj húpačky či ďalšie drobné aktivity. Stan, v ktorom sa konajú hostiny, je v dobrom stave a udržiavaný.

Raj aj pre fotografa

V areáli hotela si môžete vychutnať naozaj krásny západ Slnka, ktorý ponúka výbornú príležitosť na zhotovenie ďalších romantických záberov. Svadba prebieha vo veľkom stane, takže sa počas hostiny nebudete cítiť stiesnení. Tieto priestorové, ale aj svetelné podmienky, prajú aj každému svadobnému fotografovi.

Široké možnosti ubytovania

Keďže sa jedná o hotel, vašich hostí v ňom môžete aj ubytovať. Ak by ste mali príliš veľa hostí alebo by bola časť izieb v hoteli obsadená, v okolí hotela sú ďalšie hotely a penzióny, do ktorých môžete „upratať“ ostatných hostí a dopriať im tak maximálny komfort.

Hostia si vždy pochvaľujú

Ako to už tradične býva, svadbu nerobia mladomanželia pre seba, ale skôr pre hostí. Vašich hostí tu určite poteší prítomnosť vonkajšieho baru s ponukou chutných koktejlov. Počas dňa je otvorená aj reštaurácia, čo oceníte najmä deň po svadbe, no poteší aj hostí, ktorí prídu skôr a nechcú až do hostiny počúvať, ako im v bruchu vyhrávajú muzikanti.

PONUKA SLUŹIEB

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram