Domov » Služby » Fotograf Zvolen

Fotograf pre Zvolen a okolie

Aj do Zvolena a okolia sa rád vraciam s fotoaparátom v ruke – či už vo svojom voľnom čase pri fotení street fotografií, prírody a momentiek, alebo za prácou ako rodinný alebo svadobný fotograf. Aké možnosti nám ponúka toto mesto a jeho blízke okolie? Rád vám ukážem tie najkrajšie zákutia pre fotografovanie.

Váš fotograf Zvolen

Poloha Zvolena v srdci Slovenska mu predurčuje štatút miesta s obrovskými možnosťami na fotografovanie. Prírodné scenérie v okolitých vrchoch, ale aj uličky, parky a ďalšie prostredie priamo v meste nám pomáhajú vytvoriť zábery, na ktorých budete vyzerať skvele a budú vám desiatky rokov pripomínať bezstarostné časy.
Ponuka svadobného fotenia
fotograf na svadbu

Fotenie detí aj rodinné fotenie vo Zvolene

Fotenie detí patrí medzi tie najradostnejšie a najveselšie časti mojej práce. Deti sú prirodzené a ich prirodzenú radosť zo života je naozaj jednoduché zachytiť na fotografie, ktoré vám budú robiť radosť celé roky. Bezstarostné môže byť aj rodinné fotenie, so mnou totiž vôbec nemusíte pózovať. Vyberieme sa spolu na výlet a ja pre vás zvečním krásne momentky.

Svadobný fotograf pre Zvolen

Gro mojej práce pozostáva zo svadobného fotenia. Okrem neho, samozrejme, ponúkam aj predsvadobné, respektíve párové a rande fotenie. Svadobné fotenie pozostáva z fotenia mladomanželov a ich spoločných portrétov a z fotenia obradu, hostiny a nočnej zábavy. Rád vám odporučím aj svadobné priestory, s ktorými mám dobré skúsenosti.

Rodinné fotenie a fotenei detí
Svadobný fotograf

Fotenie portrétov pre Zvolen

Máte záujem o fotenie portrétov? Žiadny problém, pokojne môžete aj pózovať. Umelecké, abstraktné, ale aj prirodzené či sezónne portréty sú skvelou spomienkou na jednotlivé obdobia života. Dôležité je, aby ste sa počas fotenia cítili príjemne.

Miesta na fotenie vo Zvolene a okolí

Nech už máte záujem o akékoľvek z vyššie spomenutých fotení, rád vám ukážem tie najkrajšie miesta na fotenie vo Zvolene a okolí. Sú nimi napríklad Zvolenský zámok, Gavurky, Panónsky Háj, Hotel Grand Vígľaš, Kaštieľ v Hronseku, Vodný hrad v Hronseku či drevený kostol v Hronseku. Môžeme navštíviť aj miesto, ktoré máte vytipované vy.
Svadobný fotograf

Spoznajme sa

Napíšte alebo zavolajte Vašu predstavu o svadobnom fotení. Teším sa na spoločnú kávu, pri ktorej Vás rád spoznám.



Kontaktujte ma

Blog

8. marca 2024

Odčepčenie – ako vyzeral tento zvyk v minulosti a dnes?

Čepčenie, začepčenie či odčepčenie (správny tvar si vysvetlíme nižšie) je jedným z najdlhšie zachovaných tradičných svadobných zvykov na Slovensku. V podobných formách by sme sa s ním mohli stretnúť aj v iných slovanských krajinách (napríklad aj v susednom Česku). Prečítajte si, ako vyzeralo čepčenie v minulosti, ako vyzerá dnes a ako ho vjemne zakomponovať aj […]

Čítať viac
25. septembra 2023

Ako si vybrať krásne svadobné obrúčky?

Plánujete svadbu a vyberáte si svadobné obrúčky? Neviete sa rozhodnúť, ktorý z tisícok dostupných modelov si vybrať? Alebo sa neviete dohodnúť s partnerom na materiáloch? V dnešnom článku som si pre vás prichystal niekoľko tipov, ktoré vám s tým dokážu pomôcť.  Ako vybrať svadobné obrúčky? Svadobné obrúčky sú aj očami svadobného fotografa dôležitou súčasťou každej […]

Čítať viac
20. septembra 2023

Kde objednať svadobnú tortu, koláče a zákusky?

Množstvo hostí sa na svadbu teší najmä kvôli chutnému jedlu a predovšetkým aj kvôli koláčikom a torte. Najlepšie, samozrejme, chutia priamo na hostine, úplne ideálne keď sú čerstvo pripravené. Pripravil som si pre vás zopár tipov, ktoré využijete pri výbere dodávateľa svadobných zákuskov. Svadobné koláče druhy Menej znamená viac a rozhodujúca je kvalita. Časy, kedy […]

Čítať viac

Spojte sa so mnou

Teším sa na Vaše správy, maily a telefonáty. Predovšetkým Vás ale rád stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram