Domov ┬╗ Slu┼żby ┬╗ Fotograf Poprad

Váš fotograf pre mesto Poprad a región Tatry

Poprad a okolie ÔÇô to je ─Źist├í n├ídhera. U┼ż len samotn├í panor├íma mesta, nad ktorou sa majest├ítne t├Ż─Źia najvy┼í┼íie ┼ít├şty Tatier je poh─żad, ktor├Ż v├ís len tak neomrz├ş. V nasleduj├║com ─Źl├ínku si predstav├şme aj nieko─żko kr├ísnych miest, ktor├ę s├║ ako stvoren├ę pre v├Żlet spojen├Ż s fotografovan├şm. Ak by sme v┼íak chceli v tomto regi├│ne spomen├║┼ą v┼íetky, nesta─Źilo by n├ím na to ani 30 ─Źl├ínkov.

Svadobn├Ż fotograf Poprad a Tatry

V Poprade, a v┼íeobecne v regi├│ne pod Tatrami, nie je o svadby n├║dzu. Mno┼żstvo svadobn├Żch priestorov si pr├íve tu vyberaj├║ nielen dom├íci, ale aj ─żudia z cel├ęho Slovenska, ktor├ş chc├║ ma┼ą svadbu pod horami. Pr├íve tie s├║ pre na┼íu krajinu absol├║tne ikonick├ę. R├íd sa stanem va┼í├şm svadobn├Żm fotografom a zve─Źn├şm v├í┼í ve─żk├Ż de┼ł.
Ponuka svadobn├ęho fotenia
fotograf na svadbu

Rodinn├ę fotenie Poprad

V Poprade a jeho okol├ş je mo┼żn├ę n├íjs┼ą aj obrovsk├ę mno┼żstvo miest na nefal┼íovan├ę rodinn├ę fotenie. Nev├íhajte sa mi ozva┼ą. Absolvujeme spolo─Źne v├Żlet, z ktor├ęho si odnesiete nielen pekn├ę z├í┼żitky, ale aj fotky, ktor├ę v├ím ich bud├║ pripom├şna┼ą aj o 10 ─Źi 20 rokov.

Fotenie det├ş v Poprade

 Fotenie det├ş je v┼żdy sprev├ídzan├ę t├Żmi najkraj┼í├şmi em├│ciami. Detsk├║ rados┼ą nedok├í┼że ni─Ź nahradi┼ą a ak si ju chcete pripomen├║┼ą aj o nieko─żko rokov, pr├íve fotografie s├║ t├Żm najlep┼í├şm rie┼íen├şm. Bud├║ musie┼ą va┼íe deti p├│zova┼ą? Nie, aj tak by asi neobsedeli na jednom mieste. Vezmeme ich na ihrisko a nech├íme ich, nech sa bavia svojou vlastn├Żm sp├┤sobom.

Rodinn├ę fotenie a fotenei det├ş
Svadobn├Ż fotograf

 Fotograf pre Tatry a okolie

─îi u┼ż h─żad├íte fotenie portr├ętov alebo p├írov├ę a rande fotenie, v Tatr├ích a okol├ş n├íjdeme naozaj stovky miest, ktor├ę len ─Źakaj├║ na na┼íu n├ív┼ítevu. Nielen samotn├ę hory, ale aj mest├í a dediny v okol├ş, zr├║caniny, pr├şrodn├ę a historick├ę pamiatky ─Źi svadobn├ę priestory v regi├│ne s├║ miestami, s ktor├Żmi m├ím pri fotografovan├ş v├Żborn├║ sk├║senos┼ą.

Miesta na fotenie v Poprade a okol├ş

Kvetnica

Boli ste niekedy v Kvetnici? N├ídhern├ę jazero a okolie s k├║pe─żn├Żmi budovami v├ís doslova vol├í na n├ív┼ítevu, ktor├║ m├┤┼żeme zve─Źni┼ą na fotografi├ích

Spišská Sobota

Spi┼ísk├í Sobota je so svojimi historick├Żmi budovami vynikaj├║cim miestom aj pre fotografie laden├ę do street ┼ít├Żlu.

┼átrbsk├ę pleso

┼átrbsk├ę pleso je v├Żborne dostupn├ę autom a b├Żva aj pln├ę turistov, no cel├ę miesto je tak ve─żk├ę, ┼że v┼żdy dok├í┼żeme n├íjs┼ą kr├ísny k├║sok pr├şrody s dostatkom s├║kromia.

Ke┼żmarok

Ke┼żmarok a hrad v tomto meste je op├Ą┼ą ob─ż├║ben├Żm miestom pre v┼íetk├Żch street fotografov. Ak h─żad├íte historick├ę pozadie pre romantick├ę z├íbery, m├┤┼żeme sko─Źi┼ą sem.

Spi┼ísk├Ż hrad

Spi┼ísk├Ż hrad pon├║ka nielen skvel├ę pozadie, ale aj v├Żh─żady do ┼íirok├ęho okolia a kr├ísnu pr├şrodu, ktor├║ si okam┼żite zamilujete.
Medzi ─Ćal┼íie kr├ísne miesta by som ur─Źite zaradil aj Dreven├Ż kostol sv. Anny, Tatransk├║ Javorinu, Beliansku jasky┼łu, Va┼żeck├║ jasky┼łu, plte (a pltn├şkov) na Dunajci, Lomnick├ę sedlo a ┼ít├şt, Skalnat├ę pleso a ─Ćal┼íie. Nev├íhajte ma kontaktova┼ą a vyberieme nie─Źo presne pod─ża v├í┼ího gusta.

Spoznajme sa

Nap├ş┼íte alebo zavolajte Va┼íu predstavu o svadobnom foten├ş. Te┼í├şm sa na spolo─Źn├║ k├ívu, pri ktorej V├ís r├íd spozn├ím.Kontaktujte ma

Blog

26. j├║la 2022

Ka┼ítie─ż Dezasse Jaslovsk├ę Bohunice a svadby v ┼łom

V ka┼ítieli Dezasse v Jaslovsk├Żch Bohuniciach som u┼ż absolvoval nejak├║ t├║ svadbu a r├íd by som sa s vami podelil o moje postrehy, ktor├ę som si ako svadobn├Ż fotograf v┼íimol. V ─Źom tento svadobn├Ż priestor vynik├í? Odporu─Źil by som ho aj v├ím?┬á Rekon┼ítruovan├Ż svadobn├Ż priestor Pri pr├şchode do ka┼ítie─ża Dezassse ur─Źite zostanete pr├şjemne prekvapen├ş. Cel├Ż […]

─î├şta┼ą viac
12. j├║la 2022

Svadba Pod Gaštankou Modra

Ned├ívno som absolvoval svadbu aj v svadobnom priestor s n├ízvom Pod Ga┼ítankou, ktor├Ż sa nach├ídza v n├ídhernom prostred├ş bl├şzko Modry. Pre─Ź├ştajte si, ak├ę som mal z tohto priestoru dojmy, ─Źo sa mi najviac p├í─Źilo, ale aj ─Źi by som svadbu v tomto priestore odporu─Źil pr├íve v├ím. Modern├Ż nov├Ż priestor Svadobn├Ż priestor pod Ga┼ítankou v Modre […]

─î├şta┼ą viac
3. j├║na 2022

Hotel Gader a moje dojmy zo svadby

Pred ─Źasom som sa ako fotograf z├║─Źastnil kr├ísnej svadby v Hoteli Gader a rozhodol som sa, ┼że sa s vami podel├şm o moje dojmy z tohto miesta. Ak uva┼żujete o svadbe v tomto romantickom priestore, ur─Źite nebudete sklaman├ş a ak sa rozhodnete vybra┼ą ma ako svadobn├ęho fotografa, d├ím v├ím mno┼żstvo tipov na fotenie v okol├ş, […]

─î├şta┼ą viac

Spojte sa so mnou

Te┼í├şm sa na Va┼íe spr├ívy, maily a telefon├íty. Predov┼íetk├Żm V├ís ale r├íd stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram