Domov ┬╗ Slu┼żby ┬╗ Fotograf Stupava

Váš fotograf pre mesto Stupava a okolie

Na Z├íhorie sa vr├ítime aj v nasleduj├║com ─Źl├ínku. Stupava je mesto, ktor├ę kr├ísou ┼żiadnym sp├┤sobom nezaost├íva za ostatn├Żmi slovensk├Żmi mestami, pr├íve naopak. Toto jedine─Źn├ę mesto na Z├íhor├ş je popretk├ívan├ę sympatick├Żmi uli─Źkami a ─Ćal┼í├şmi miestami, ktor├ę s├║ ako stvoren├ę pre vyhotovenie romantick├Żch z├íberov a spomienok na chv├şle s va┼íimi bl├şzkymi a milovan├Żmi. Kde v┼íade sa m├┤┼żeme spolo─Źne v Stupave a okol├ş pozrie┼ą?

Svadobn├Ż fotograf Stupava

Z profesn├ęho aj ─żudsk├ęho h─żadiska milujem svadobn├ę fotenie. Sn├║bi sa pri ┼łom romantika, momentky, z├íbava aj mno┼żstvo em├│ci├ş. V Stupave a okol├ş som absolvoval nejednu svadbu a m├ím aj sk├║senos┼ą s mno┼żstvom r├┤znych svadobn├Żch priestoroch v celom regi├│ne, v─Ćaka ─Źomu v├ím m├┤┼żem poradi┼ą a zdie─ża┼ą s vami svoj nestrann├Ż n├ízor na jeho siln├ę a slab├ę str├ínky.
Ponuka svadobn├ęho fotenia
Fotograf na svadbu

 Rodinn├ę fotografie a kr├ísne spomienky

Rodinn├ę fotenie najrad┼íej absolvujem ┼ít├Żlom, kedy o mne rodinka takmer ani nevie. Nie, nie, nefot├şm ─żud├ş schovan├Ż v kr├şkoch, ale m├ím r├íd prirodzenos┼ą a fotografie bez p├│zovania. U┼żite si spolo─Źn├ę popoludnie v parku, na zmrzline ─Źi na oby─Źajnej vych├ídzke a ja pre v├ís vytvor├şm kr├ísne momentky.

├Üsmevy va┼íich det├ş na fotk├ích

Deti treba foti┼ą v ich prirodzenom prostred├ş. Vezmime ich spolo─Źne na ihrisko a nechajme ich, nech s├║ sam├ę sebou. Nech sa hraj├║, nech sa bl├íznia a nech sa smej├║. Fotografie det├ş s├║ tak ove─ża prirodzenej┼íie ne┼ż z├íbery, kde deti musia sedie┼ą a p├│zova┼ą. Povedzme si ├║primne, ktor├ę die┼ąa vydr┼ż├ş 5 sek├║nd sedie┼ą bez pohnutia?

Rande fotenie

Portr├ęty pre jednotlivcov aj zamilovan├Żch

Pri svojej pr├íci sa samozrejme nevyh├Żbam ani foteniu portr├ętov. Kontaktuj├║ ma p├íry, ktor├ę vyh─żad├ívaj├║ p├írov├ę a rande fotenie, ale aj jednotlivci. Samozrejme, nebr├ínim sa ani p├│zovaniu, pr├íve pri portr├ętnej fotografii je to ─Źasto naozaj nevyhnutn├ę.

Zopár tipov pre miesta na fotenie v Stupave

V Stupave, ale aj v celom okrese n├íjdeme mno┼żstvo kr├ísnych miest, ktor├ę s├║ doslova ako stvoren├ę pre pr├şjemne str├íven├Ż de┼ł spojen├Ż s foten├şm. Kam chod├şm s klientmi najrad┼íej?

Park Stupava

Park Stupava ÔÇô Z├ímock├Ż park v Stupave je najm├Ą po─Źas jari a leta mimoriadne romantick├Ż. V bl├şzkosti n├íjdeme aj ka┼ítie─ż, ktor├Ż m├┤┼że tie┼ż posl├║┼żi┼ą ako skvel├ę pozadie pre romantick├ę fotky.

Bobria hrádza

Bobria hr├ídza ÔÇô asi 20 min├║t od Stupavy je ob─ż├║ben├ę miesto na rybn├şku s n├ízvom bobria hr├ídza. Na m├│lo chod├ş ve─żk├ę mno┼żstvo ─żud├ş, no d├í sa vystihn├║┼ą moment, kedy je pr├ízdne a vhodn├ę na fotenie.

Spoznajme sa

Nap├ş┼íte alebo zavolajte Va┼íu predstavu o svadobnom foten├ş. Te┼í├şm sa na spolo─Źn├║ k├ívu, pri ktorej V├ís r├íd spozn├ím.Kontaktujte ma

Blog

26. j├║la 2022

Ka┼ítie─ż Dezasse Jaslovsk├ę Bohunice a svadby v ┼łom

V ka┼ítieli Dezasse v Jaslovsk├Żch Bohuniciach som u┼ż absolvoval nejak├║ t├║ svadbu a r├íd by som sa s vami podelil o moje postrehy, ktor├ę som si ako svadobn├Ż fotograf v┼íimol. V ─Źom tento svadobn├Ż priestor vynik├í? Odporu─Źil by som ho aj v├ím?┬á Rekon┼ítruovan├Ż svadobn├Ż priestor Pri pr├şchode do ka┼ítie─ża Dezassse ur─Źite zostanete pr├şjemne prekvapen├ş. Cel├Ż […]

─î├şta┼ą viac
12. j├║la 2022

Svadba Pod Gaštankou Modra

Ned├ívno som absolvoval svadbu aj v svadobnom priestor s n├ízvom Pod Ga┼ítankou, ktor├Ż sa nach├ídza v n├ídhernom prostred├ş bl├şzko Modry. Pre─Ź├ştajte si, ak├ę som mal z tohto priestoru dojmy, ─Źo sa mi najviac p├í─Źilo, ale aj ─Źi by som svadbu v tomto priestore odporu─Źil pr├íve v├ím. Modern├Ż nov├Ż priestor Svadobn├Ż priestor pod Ga┼ítankou v Modre […]

─î├şta┼ą viac
3. j├║na 2022

Hotel Gader a moje dojmy zo svadby

Pred ─Źasom som sa ako fotograf z├║─Źastnil kr├ísnej svadby v Hoteli Gader a rozhodol som sa, ┼że sa s vami podel├şm o moje dojmy z tohto miesta. Ak uva┼żujete o svadbe v tomto romantickom priestore, ur─Źite nebudete sklaman├ş a ak sa rozhodnete vybra┼ą ma ako svadobn├ęho fotografa, d├ím v├ím mno┼żstvo tipov na fotenie v okol├ş, […]

─î├şta┼ą viac

Spojte sa so mnou

Te┼í├şm sa na Va┼íe spr├ívy, maily a telefon├íty. Predov┼íetk├Żm V├ís ale r├íd stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram