Domov ┬╗ Slu┼żby ┬╗ Fotograf Stupava

Váš fotograf pre mesto Stupava a okolie

Na Z├íhorie sa vr├ítime aj v nasleduj├║com ─Źl├ínku. Stupava je mesto, ktor├ę kr├ísou ┼żiadnym sp├┤sobom nezaost├íva za ostatn├Żmi slovensk├Żmi mestami, pr├íve naopak. Toto jedine─Źn├ę mesto na Z├íhor├ş je popretk├ívan├ę sympatick├Żmi uli─Źkami a ─Ćal┼í├şmi miestami, ktor├ę s├║ ako stvoren├ę pre vyhotovenie romantick├Żch z├íberov a spomienok na chv├şle s va┼íimi bl├şzkymi a milovan├Żmi. Kde v┼íade sa m├┤┼żeme spolo─Źne v Stupave a okol├ş pozrie┼ą?

Svadobn├Ż fotograf Stupava

Z profesn├ęho aj ─żudsk├ęho h─żadiska milujem svadobn├ę fotenie. Sn├║bi sa pri ┼łom romantika, momentky, z├íbava aj mno┼żstvo em├│ci├ş. V Stupave a okol├ş som absolvoval nejednu svadbu a m├ím aj sk├║senos┼ą s mno┼żstvom r├┤znych svadobn├Żch priestoroch v celom regi├│ne, v─Ćaka ─Źomu v├ím m├┤┼żem poradi┼ą a zdie─ża┼ą s vami svoj nestrann├Ż n├ízor na jeho siln├ę a slab├ę str├ínky.
Ponuka svadobn├ęho fotenia
Fotograf na svadbu

 Rodinn├ę fotografie a kr├ísne spomienky

Rodinn├ę fotenie najrad┼íej absolvujem ┼ít├Żlom, kedy o mne rodinka takmer ani nevie. Nie, nie, nefot├şm ─żud├ş schovan├Ż v kr├şkoch, ale m├ím r├íd prirodzenos┼ą a fotografie bez p├│zovania. U┼żite si spolo─Źn├ę popoludnie v parku, na zmrzline ─Źi na oby─Źajnej vych├ídzke a ja pre v├ís vytvor├şm kr├ísne momentky.

├Üsmevy va┼íich det├ş na fotk├ích

Deti treba foti┼ą v ich prirodzenom prostred├ş. Vezmime ich spolo─Źne na ihrisko a nechajme ich, nech s├║ sam├ę sebou. Nech sa hraj├║, nech sa bl├íznia a nech sa smej├║. Fotografie det├ş s├║ tak ove─ża prirodzenej┼íie ne┼ż z├íbery, kde deti musia sedie┼ą a p├│zova┼ą. Povedzme si ├║primne, ktor├ę die┼ąa vydr┼ż├ş 5 sek├║nd sedie┼ą bez pohnutia?

Rande fotenie

Portr├ęty pre jednotlivcov aj zamilovan├Żch

Pri svojej pr├íci sa samozrejme nevyh├Żbam ani foteniu portr├ętov. Kontaktuj├║ ma p├íry, ktor├ę vyh─żad├ívaj├║ p├írov├ę a rande fotenie, ale aj jednotlivci. Samozrejme, nebr├ínim sa ani p├│zovaniu, pr├íve pri portr├ętnej fotografii je to ─Źasto naozaj nevyhnutn├ę.

Zopár tipov pre miesta na fotenie v Stupave

V Stupave, ale aj v celom okrese n├íjdeme mno┼żstvo kr├ísnych miest, ktor├ę s├║ doslova ako stvoren├ę pre pr├şjemne str├íven├Ż de┼ł spojen├Ż s foten├şm. Kam chod├şm s klientmi najrad┼íej?

Park Stupava

Park Stupava ÔÇô Z├ímock├Ż park v Stupave je najm├Ą po─Źas jari a leta mimoriadne romantick├Ż. V bl├şzkosti n├íjdeme aj ka┼ítie─ż, ktor├Ż m├┤┼że tie┼ż posl├║┼żi┼ą ako skvel├ę pozadie pre romantick├ę fotky.

Bobria hrádza

Bobria hr├ídza ÔÇô asi 20 min├║t od Stupavy je ob─ż├║ben├ę miesto na rybn├şku s n├ízvom bobria hr├ídza. Na m├│lo chod├ş ve─żk├ę mno┼żstvo ─żud├ş, no d├í sa vystihn├║┼ą moment, kedy je pr├ízdne a vhodn├ę na fotenie.

Spoznajme sa

Nap├ş┼íte alebo zavolajte Va┼íu predstavu o svadobnom foten├ş. Te┼í├şm sa na spolo─Źn├║ k├ívu, pri ktorej V├ís r├íd spozn├ím.Kontaktujte ma

Blog

8. marca 2024

Od─Źep─Źenie ÔÇô ako vyzeral tento zvyk v minulosti a dnes?

─îep─Źenie, za─Źep─Źenie ─Źi od─Źep─Źenie (spr├ívny tvar si vysvetl├şme ni┼ż┼íie) je jedn├Żm z najdlh┼íie zachovan├Żch tradi─Źn├Żch svadobn├Żch zvykov na Slovensku. V podobn├Żch form├ích by sme sa s n├şm mohli stretn├║┼ą aj v in├Żch slovansk├Żch krajin├ích (napr├şklad aj v susednom ─îesku). Pre─Ź├ştajte si, ako vyzeralo ─Źep─Źenie v minulosti, ako vyzer├í dnes a ako ho vjemne zakomponova┼ą aj […]

─î├şta┼ą viac
25. septembra 2023

Ako si vybra┼ą kr├ísne svadobn├ę obr├║─Źky?

Pl├ínujete svadbu a vyber├íte si svadobn├ę obr├║─Źky? Neviete sa rozhodn├║┼ą, ktor├Ż z tis├şcok dostupn├Żch modelov si vybra┼ą? Alebo sa neviete dohodn├║┼ą s partnerom na materi├íloch? V dne┼ínom ─Źl├ínku som si pre v├ís prichystal nieko─żko tipov, ktor├ę v├ím s t├Żm dok├í┼żu pom├┤c┼ą.┬á Ako vybra┼ą svadobn├ę obr├║─Źky? Svadobn├ę obr├║─Źky s├║ aj o─Źami svadobn├ęho fotografa d├┤le┼żitou s├║─Źas┼ąou ka┼żdej […]

─î├şta┼ą viac
20. septembra 2023

Kde objedna┼ą svadobn├║ tortu, kol├í─Źe a z├íkusky?

Mno┼żstvo host├ş sa na svadbu te┼í├ş najm├Ą kv├┤li chutn├ęmu jedlu a predov┼íetk├Żm aj kv├┤li kol├í─Źikom a torte. Najlep┼íie, samozrejme, chutia priamo na hostine, ├║plne ide├ílne ke─Ć s├║ ─Źerstvo pripraven├ę. Pripravil som si pre v├ís zop├ír tipov, ktor├ę vyu┼żijete pri v├Żbere dod├ívate─ża svadobn├Żch z├íkuskov. Svadobn├ę kol├í─Źe druhy Menej znamen├í viac a rozhoduj├║ca je kvalita. ─îasy, kedy […]

─î├şta┼ą viac

Spojte sa so mnou

Te┼í├şm sa na Va┼íe spr├ívy, maily a telefon├íty. Predov┼íetk├Żm V├ís ale r├íd stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram