Domov ┬╗ Slu┼żby ┬╗ Fotograf Stupava

Váš fotograf pre mesto Stupava a okolie

Na Z├íhorie sa vr├ítime aj v nasleduj├║com ─Źl├ínku. Stupava je mesto, ktor├ę kr├ísou ┼żiadnym sp├┤sobom nezaost├íva za ostatn├Żmi slovensk├Żmi mestami, pr├íve naopak. Toto jedine─Źn├ę mesto na Z├íhor├ş je popretk├ívan├ę sympatick├Żmi uli─Źkami a ─Ćal┼í├şmi miestami, ktor├ę s├║ ako stvoren├ę pre vyhotovenie romantick├Żch z├íberov a spomienok na chv├şle s va┼íimi bl├şzkymi a milovan├Żmi. Kde v┼íade sa m├┤┼żeme spolo─Źne v Stupave a okol├ş pozrie┼ą?

Svadobn├Ż fotograf Stupava

Z profesn├ęho aj ─żudsk├ęho h─żadiska milujem svadobn├ę fotenie. Sn├║bi sa pri ┼łom romantika, momentky, z├íbava aj mno┼żstvo em├│ci├ş. V Stupave a okol├ş som absolvoval nejednu svadbu a m├ím aj sk├║senos┼ą s mno┼żstvom r├┤znych svadobn├Żch priestoroch v celom regi├│ne, v─Ćaka ─Źomu v├ím m├┤┼żem poradi┼ą a zdie─ża┼ą s vami svoj nestrann├Ż n├ízor na jeho siln├ę a slab├ę str├ínky.
Ponuka svadobn├ęho fotenia
Fotograf na svadbu

 Rodinn├ę fotografie a kr├ísne spomienky

Rodinn├ę fotenie najrad┼íej absolvujem ┼ít├Żlom, kedy o mne rodinka takmer ani nevie. Nie, nie, nefot├şm ─żud├ş schovan├Ż v kr├şkoch, ale m├ím r├íd prirodzenos┼ą a fotografie bez p├│zovania. U┼żite si spolo─Źn├ę popoludnie v parku, na zmrzline ─Źi na oby─Źajnej vych├ídzke a ja pre v├ís vytvor├şm kr├ísne momentky.

├Üsmevy va┼íich det├ş na fotk├ích

Deti treba foti┼ą v ich prirodzenom prostred├ş. Vezmime ich spolo─Źne na ihrisko a nechajme ich, nech s├║ sam├ę sebou. Nech sa hraj├║, nech sa bl├íznia a nech sa smej├║. Fotografie det├ş s├║ tak ove─ża prirodzenej┼íie ne┼ż z├íbery, kde deti musia sedie┼ą a p├│zova┼ą. Povedzme si ├║primne, ktor├ę die┼ąa vydr┼ż├ş 5 sek├║nd sedie┼ą bez pohnutia?

Rande fotenie

Portr├ęty pre jednotlivcov aj zamilovan├Żch

Pri svojej pr├íci sa samozrejme nevyh├Żbam ani foteniu portr├ętov. Kontaktuj├║ ma p├íry, ktor├ę vyh─żad├ívaj├║ p├írov├ę a rande fotenie, ale aj jednotlivci. Samozrejme, nebr├ínim sa ani p├│zovaniu, pr├íve pri portr├ętnej fotografii je to ─Źasto naozaj nevyhnutn├ę.

Zopár tipov pre miesta na fotenie v Stupave

V Stupave, ale aj v celom okrese n├íjdeme mno┼żstvo kr├ísnych miest, ktor├ę s├║ doslova ako stvoren├ę pre pr├şjemne str├íven├Ż de┼ł spojen├Ż s foten├şm. Kam chod├şm s klientmi najrad┼íej?

Park Stupava

Park Stupava ÔÇô Z├ímock├Ż park v Stupave je najm├Ą po─Źas jari a leta mimoriadne romantick├Ż. V bl├şzkosti n├íjdeme aj ka┼ítie─ż, ktor├Ż m├┤┼że tie┼ż posl├║┼żi┼ą ako skvel├ę pozadie pre romantick├ę fotky.

Bobria hrádza

Bobria hr├ídza ÔÇô asi 20 min├║t od Stupavy je ob─ż├║ben├ę miesto na rybn├şku s n├ízvom bobria hr├ídza. Na m├│lo chod├ş ve─żk├ę mno┼żstvo ─żud├ş, no d├í sa vystihn├║┼ą moment, kedy je pr├ízdne a vhodn├ę na fotenie.

Spoznajme sa

Nap├ş┼íte alebo zavolajte Va┼íu predstavu o svadobnom foten├ş. Te┼í├şm sa na spolo─Źn├║ k├ívu, pri ktorej V├ís r├íd spozn├ím.Kontaktujte ma

Blog

30. novembra 2022

Tipy na svadobn├ę fotenie pre ka┼żd├ęho za─Ź├şnaj├║ceho fotografa

Za svoju kari├ęru som odfotil u┼ż nespo─Źet svadieb a dovol├şm si poveda┼ą, ┼że za tie roky som vychytal mno┼żstvo vec├ş, ktor├ę ve─żkej ─Źasti fotografickej obce dok├í┼żu vytvori┼ą vr├ísky na tv├íri. Na ─Źo v┼íetko by mal fotograf myslie┼ą predt├Żm, ne┼ż sa vyd├í foti┼ą svadbu? Vybral som tie najd├┤le┼żitej┼íie veci.┬á Zozn├ímte sa vopred s priestorom Znalos┼ą priestoru […]

─î├şta┼ą viac
27. novembra 2022

Druhy portr├ętov ÔÇô tieto z├íkazn├şci vyh─żad├ívaj├║ naj─Źastej┼íie

Fotenie portr├ętov tvor├ş d├┤le┼żit├║ s├║─Źas┼ą m├┤jho portf├│lia. ─îasto sa stret├ívam s t├Żm, ┼że ─żudia pri kontaktovan├ş nevedia, ─Źo maj├║ od tak├ęhoto fotenia ─Źaka┼ą. V nasleduj├║com ─Źl├ínku sa v├ím pok├║sim pribl├ş┼żi┼ą 5 z├íkladn├Żch typov fotenia portr├ętov, s ktor├Żmi sa stret├ívam pri konzult├ícii po┼żiadaviek klientov. Schv├ílne som vynechal svadobn├ę portr├ęty, ktor├ę tvoria samostatn├║ kapitolu.┬á Rodinn├ę portr├ęty Rodinn├ę […]

─î├şta┼ą viac
22. novembra 2022

P├│zy na fotenie ÔÇô ktor├ę s├║ OK a ktor├Żm sa vyhn├║┼ą?

Z mojich star┼í├şch ─Źl├ínkov ur─Źite viete, ┼że p├│zy na fotk├ích nem├ím r├íd. Napriek tomu sa pri ve─żkom mno┼żstve z├íkazn├şkov stret├ívam s t├Żm, ┼że nejak├║ fotku by chceli ma┼ą aj s p├│zou. Naj─Źastej┼íie je probl├ęm naladi┼ą na p├│zovanie deti, ktor├ę udr┼żia pozornos┼ą najviac p├ír sek├║nd, a ÔÇ×ochotn├ŻchÔÇť oteckov, ktor├ş by u┼ż fotenie mali najrad┼íej za sebou […]

─î├şta┼ą viac

Spojte sa so mnou

Te┼í├şm sa na Va┼íe spr├ívy, maily a telefon├íty. Predov┼íetk├Żm V├ís ale r├íd stretnem osobne.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.sk
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram